• Redakce

HUB VENTURES OZNAMUJE IPO NA PRAŽSKÉ BURZE!

Aktualizace: 13. lis 2019Spolumajitelé Hub Ventures (zleva): Robert Tůma, Petr Vítek a Zdeněk Rudolský. Na snímku diskutují ve svém coworkingovém centru Impact Hub na pražském Smíchově.

autor: archiv Hub Ventures

Nejméně 50 milionů korun chce příští rok od investorů získat společnost Hub Ventures. Provozovatel takzvaných coworkingových center si pro peníze půjde jako vůbec první firma na nový trh pražské burzy Start určený malým a středním podnikům.

Celý článek naleznete na webu ihned.cz zde.

Oficiální oznámení společnosti

Dobrý den,

Hub Ventures, s.r.o. dnes oznamuje svůj záměr vstoupit na trh START pražské burzy. Dneškem zahajujeme proces přípravy na úpis akcií společnosti (IPO). Tomu bude předcházet např. přeměna na akciovou společnost, due dilligence a vypracování dokumentace požadované organizátorem trhu. Detaily transakce oznámíme během prvního čtvrtletí 2018. Během druhého čtvrtletí bychom měli být formálně připraveni nabídnout své akcie investorům prostřednictvím IPO. Našimi poradci pro transakci je IPO boutique STARTEEPO a advokátní kancelář PRK Partners.

Nově vzniklý trh START nás zaujal. Trh se otevřel v momentě, kdy řešíme strategické financování a expanzi, proto jsme se rozhodli na burzu vstoupit. Veřejná nabídka našich akcií by pro nás měla znamenat významný posun. Za dobu naší existence jsme vybudovali regionální síť coworkingových center Impact Hub, silnou start-up komunitu a nastartovali úspěšně desítky projektů. Burza je pro nás platforma, díky které budeme schopni naše aktivity akcelerovat.

S pozdravem

Zdeněk Rudolský

Co-founder

Zpráva ke stažení zde.

Setkejte se s emitentem osobně


Setkání s emitentem proběhne ku příležitosti Talkshow: trh START pražské burzy, která se koná ve čtvrtek 12. října od 18 hodin v Impact Hub Praha. Mezi panelisty bude kromě Petra Koblice, generálního ředitele PSE, Jiřího Kovaříka, ředitele Odboru externí komunikace PSE, a Zdeňka Rudolského, moderátora akce, i ekonom František Bostl, Managing Partner společnosti STARTEEPO: "Kromě debaty nad STARTem jsme si tak říkali, že bychom mohli jít ven s nějakou zajímavostí. A co by mohlo být zajímavějšího, než Vám představit prvního emitenta. Náš klient (emitent) s oznámením souhlasil, a díky tomu budete mít jedinečnou příležitost jej vyzpovídat. Těšíme se na Vás!"

Registrovat se můžete na webových stránkách akce zde.

#START

313 zobrazení

Copyright © 2020 STARTEEPO s.r.o.

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black LinkedIn Icon
  • Black YouTube Icon