• Redakce

ZAJÍMÁ TĚ BURZA, NOVÁ EKONOMIKA A INVESTICE? DRŽÍME TI VOLNOU ŽIDLI

Aktualizace: 13. lis 2019Zajímá tě nová ekonomika, udržitelný rozvoj, technologie a investice? Máš chuť být součástí dynamického start-upu, podílet se na IPO transakcích v řádech stovek milionů korun a asistovat při řízení etického investičního fondu nové ekonomiky? Jestli ano, připoj se k našemu týmu. Možná hledáme právě Tebe!

Kdo jsme?

STARTEEPO Group je ambiciózní finanční skupina, která v minulém roce přinesla na český kapitálový trh dva unikátní projekty. STARTEEPO IPO Boutique se stala prvním a jediným specializovaným IPO boutiquem v ČR. Spolupracujeme úzce s Burzou cenných papírů Praha a v letošním roce chystáme rovnou tři společnosti na vstup na burzu. A plánujeme další zajímavé transakce.

Chlubit bychom se mohli i se STARTEEPO Invest, což je náš investiční fond, na kterém spolupracujeme se společnostmi Conseq, ČSOB a KPMG. Prvním podfondem STARTEEPO Invest je NEW AGE FUND, který spravuje peníze náročným klientům. A ne ledajak. Jedná se o etický fond, který investuje pouze a jen do nové ekonomiky. Takže udržitelný rozvoj a technologie jsou náš denní chleba. NEW AGE FUND se nám hezky rozjíždí a hlavně tady bychom potřebovali Tvou pomoc.

Jsme cool start-up. Žádný korporát. Sídlíme v Hubu


Sídlíme jednou nohou v kancelářích pražské burzy, se kterou jsme "jedna ruka". Na Rybnou ulici se ale vydáváme hlavně na porady a nebo na schůzky s emitenty. Jinak celé dny vysedáváme v Impact Hub Praha na Andělu, kde máme vlastní 30m2 kancelář, a to dokonce i s klimatizací, televizí, terminálem Reuters, gaučem, kávovarem, Xboxem, virtuálními brýlemi nebo psím pelechem.

Čerpat zkušenosti pak můžeš nejen od nás, ale i od dalších více než 1 500 lidí, kteří střídavě i pravidelně navštěvují pražský Impact Hub, a se kterými se můžeš seznámit třeba v odpočinkové zóně hned naproti naší kanceláři, kam se někteří z nich chodí po obědě natáhnout.

Nejsme zároveň nějaké mikro "eseróčko". Základní kapitál STARTEEPO jsou 2 miliony korun a základní kapitál STARTEEPO Invest, který podléhá i dohledu ČNB, je 1 milion korun.

Tým, který si zamiluješ


Průměrný věk našeho týmu je jasně pod 30, a to nám do průměru nezasahuje nejmladší a nejchlupatější člen týmu - Happiness Manager Eman (3). Zkušeností ale máme na rozdávání. Třeba Frantu (26), který naší firmu založil a vlastní, můžete vídat pravidelně v TV, rozhlasu i novinách, kde si drží post oblíbeného ekonomického komentátora. Na trhu je už přes 8 let, na burze spravoval stovky milionů korun a kariérních úspěchů (i neúspěchů) zažil hodně. S Honzou (30), Adamem (25) i Kristýnou (26) tvoří ideální tým, se kterým je radost pracovat. Děláme také s dalšími profesionáli v režimu externí spolupráce, se kterými můžeš přijít do styku.

Koho tedy hledáme a na jakou práci?

Děláme hodně věcí v malém počtu lidí. Hledáme tedy univerzálního dříče, který se nebojí učit nové věci a bude samostatný. Pozice Junior Analyst je k dispozici ihned.

Důležitý je zájem, ne zkušenosti. Nezáleží na tom, jestli končíš střední školu nebo jsi čerstvě po státnicích, a nebo už někde pracuješ. Oceníme talent i chuť do práce. Všechno Tě naučíme. A jestli něco umíš už teď, tak jedině dobře.

Pracovní doba (jestli part-time, full-time nebo střídavě...) je na domluvě. Občasný home-office není problém. Dostaneš totiž notebook i s brašnou. Brzy ale zjistíš, že v kanceláři máš své 2 monitory a super partu. Tak proč být doma?

Stejně individuální je i odměna, kterou si kromě zkušeností odneseš domů. Jaká tedy bude Tvoje hlavní náplň práce?

Tvorba investičních analýz - Budeš mít k dispozici špičkový terminál Reuters, na kterém budeš hledat a zpracovávat data o firmách. Ta pak budeš společně s naším týmem vyhodnocovat a následně analyzovat, kterou firmu zařadíme do portfolia našeho fondu NEW AGE FUND. V powerpointu pak finální analýzu zpracuješ do pěkného formátu, aby si naši klienti početli, co jim vydělává peníze.

Psaní článků na náš zpravodajský portál - Máme super zpravodajský portál STARTEEPO News, na kterém chceme informovat o zásadních věcech, které sledujeme. Ty budeš pravidelně koukat po aktualitách a společně s námi je komentovat. Sledovat budeš aktuální dění v ekonomice, na burzách a na trhu M&A. A o tom nejzajímavějším budeš psát krátké články.

Office management - V kanceláři nás je pár a proto si po sobě každý uklízí a snaží se udržovat permanentní pořádek. Čas od času je ale potřeba zalévat kytky, doplnit vodu do kávovaru apod. Nehledáme proto rozmazlence, který by se "hadru" bál.

Důležité je, abys věděl, že máš u nás kam růst, a můžeš se stát dlouhodobým a důležitým článkem skládanky jménem STARTEEPO.

Pokud máš zájem se k nám přijít podívat a dozvědět se více, napiš nám něco o sobě s krátkým životopisem na bostl@starteepo.com.

S pozdravem

Tvoji budoucí kolegové


547 zobrazení

Copyright © 2020 STARTEEPO s.r.o.

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black LinkedIn Icon
  • Black YouTube Icon