• Redakce

FINANČNÍ SKUPINA STARTEEPO POSILUJE NA POZICI OBCHODNÍHO ŘEDITELE

Aktualizace: 13. lis 2019Tým finanční skupiny STARTEEPO nově posiluje Dušan Jilčík na pozici obchodního ředitele. Do STARTEEPO míří z obchodníka s cennými papíry CYRRUS, kde působil více než 13 let. Zastával zde mimo jiné pozici ředitele obchodování a dohlížel tak na účty více než 2 tisíc klientů s majetkem přesahujícím 2,5 miliardy korun. Působil i v dozorčí radě platební instituce CYRRUS FX, kde se aktivně podílel na rozvoji i řízení společnosti. Dříve působil také v eBance.

Jeho hlavním úkolem ve STARTEEPO bude rozvoj služeb a to především směrem ke klientům společnosti z řad českých podniků a privátních investorů. Nově je také členem správní rady a investičního výboru fondu STARTEEPO Invest, který provozuje podfond NEW AGE FUND zaměřený na etické investice do nové ekonomiky.

Dušan se také zároveň stává 30% společníkem a jednatelem STARTEEPO Wealth Management, která na přelomu letošního roku začne nabízet tzv. family office služby komplexního majetkového poradenství pro nejbonitnější českou klientelu disponující majetkem přesahujícím výši 50 milionů korun.


0 zobrazení

Copyright © 2020 STARTEEPO s.r.o.

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black LinkedIn Icon
  • Black YouTube Icon