• Redakce

PF 2019

Aktualizace: 13. lis 2019Vážení klienti, obchodní partneři a přátelé,

rok 2018 byl pro naši finanční skupinu přelomovým a jsme rádi a vděčni, že jste mnozí z Vás mohli být u toho. V letošním roce se nám toho podařilo mnohé:

  • Společně s pražskou burzou jsme úspěšně odstartovali nový tržní segment START pro malé a střední firmy, na který jsme sami umístili akcie v hodnotě téměř 320 milionů korun. Naši emitenti Prabos plus a.s. a UDI CEE a.s. tak tvoří více než 77% free float celého trhu.

  • Úspěšně jsme rozjeli NEW AGE FUND - první a jediný etický fond v ČR zaměřený na investice do ekonomiky nového věku, který nabývá na investorech i na síle.

  • Spustili jsme pro náročnou klientelu divizi Wealth Management se službami komplexní správy majetku.

  • Oznámili jsme spuštění dluhopisového portálu BONDYO.cz, který v lednu představí rovnou 2 emise dluhopisů v hodnotě 220 milionů korun.

Jménem celé finanční skupiny STARTEEPO bych Vám rád poděkoval za letošní spolupráci a popřál Vám krásné svátky a úspěšný start do nového roku.

Pomáháme. Pomáhejte s námi!


I přesto, že naše finanční skupina funguje teprve druhým rokem a přes řádově milionové investice do svého rozvoje letos nevykáže kladný hospodářský výsledek, rozhodli jsme se přispět částkou alespoň 100.000 korun organizacím, které se starají o opuštěná, nemocná či týraná zvířata. Pevně věříme, že v příštím roce se díky dalšímu růstu skupiny rozroste i naše (nejen) finanční pomoc potřebným.

Naše letošní skromná finanční podpora směřovala:


25.000 korun psímu hospicu Dejte nám šanci, který poskytuje přechodný či trvalý domov starým, týraným, nemocným či handicapovaným psům. A to včetně těch opuštěných, či vyhozených z množíren. Připojit se k naší pomoci můžete zde.


25.000 korun dočasnému domovu pro týrané pejsky Rafael, který poskytuje všem svým svěřencům pomoc a léčbu jak na duši, tak i na těle. Připojit se k naší pomoci můžete zde.


25.000 korun spolku Opuštěné kočičí tlapky, který pomáhá opuštěným kočičkám a všem zvířátkům, která se ocitnou v nouzi. Připojit se k naší pomoci můžete zde.


25.000 korun psímu útulku Dogpoint, který pomáhá opuštěným a týraným pejskům nejen nacházet domov, ale také je na tento "nový" život připravit. Připojit se k naší pomoci můžete zde.

Věříme, že se STARTEEPO rozroste i v příštím roce a budeme tak i nadále společně pomáhat nejen firmám a investorům, ale i všem potřebným kolem nás.

S pozdravem

František Bostl, výkonný ředitel finanční skupiny STARTEEPO39 zobrazení0 komentář

Copyright © 2021 STARTEEPO s.r.o.

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black LinkedIn Icon
  • Black YouTube Icon