• Redakce

STAŇ SE SOUČÁSTÍ NAŠEHO TÝMU!

Aktualizace: 13. lis 2019STARTEEPO je finanční skupina, ve které se zabýváme poskytováním služeb v oblasti corporate finance, wealth management a investičních fondů. No a právě teď hledáme posily. A možná právě tebe!

Mohl jsi už slyšet o novém trhu START pražské burzy vytvořeném speciálně pro střední a menší české firmy. Kromě toho, že jsme Burze cenných papírů Praha tento projekt pomohli úspěšně rozjet, přivedli jsme sem v minulém roce rovnou dvě nová IPO - Prabos a UDI CEE. Rovněž nabízíme klientům služby v oblasti M&A (prodej a nákup firem) a dluhového financování (emise dluhopisů) na našem dluhopisovém portálu BONDYO.

V případě wealth managementu zase poskytujeme komplexní služby správy majetku pro nejnáročnější a nejbonitnější klientelu z řad českých podnikatelů, manažerů, municipalit, firem či nadací. V nabídce máme celou škálu produktů, kdy to nejlepší z produktů pro naše klienty nejen sami vytváříme, ale sami i investujeme. Řeč je hlavně o našem fondu STARTEEPO Invest a jeho podfondu NEW AGE FUND, jež investuje peníze klientů do společností z nové ekonomiky, tj. oblastí jako automatizace, elektromobilita, 3D tisk, robotika a další.

Chceš se dozvědět víc? Mrkni na aktuálně volné pozice u analytiků zde!

Vidíš se spíš v sales nebo v back office? Ozvi se nám a uvidíme, co pro tebe najdeme.

S pozdravem

STARTEEPO Team


91 zobrazení0 komentář

Copyright © 2021 STARTEEPO s.r.o.

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black LinkedIn Icon
  • Black YouTube Icon