• Redakce

INVESTUJEME.CZ: NEW AGE FUND BUDE DLOUHODOBĚ PATŘIT K ÚSPĚŠNÝM FONDŮM

Aktualizace: 13. lis 2019Na portálu investujeme.cz vyšla v rámci seriálu Fond-show první nezávislá recenze na náš investiční fond NEW AGE FUND. Autorem recenze je Jan Traxler, privátní investiční poradce a jednatel společnosti FINEZ Investment Management.


V rámci recenze autor oceňuje především investiční strategii a zaměření fondu: "Zaměření fondu je zajímavé a věřím, že dlouhodobě bude patřit k velmi úspěšným fondům," uvádí v závěrečném hodnocení Traxler.


Zároveň však upozorňuje na vhodnost fondu pouze do dynamické části investorských portfolií a na delší doporučený investiční horizont 10 - 15 let. Všímá si i relativně nízké výše investičního kapitálu, který na konci dubna činil 21 milionů korun.


"Jsme rádi, že heslo Jedinečný fond. Rozumem i duší proniká do povědomí investorů i jejich poradců a věřím, že toto se projeví i na rychlejším růstu majetku ve správě," myslí si předseda správní rady fondu a zakladatel finanční skupiny STARTEEPO František Bostl. "Nemáme za sebou žádného velkého mecenáše či distribuční skupinu, takže začátky jsou těžké. Navíc jsme zvolili cestu budování produktu, který chceme, aby se prodával sám, a to vyžaduje čas. Jsem však přesvědčen, že je to jediná správná cesta," doplnil Bostl.


Celou recenzi si můžete přečíst zde.

22 zobrazení

Copyright © 2020 STARTEEPO s.r.o.

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black LinkedIn Icon
  • Black YouTube Icon