• Redakce

PF 2020Vážení klienti, obchodní partneři a přátelé,


i v roce 2019 se skupině STARTEEPO dařilo a za posledních 12 měsíců jsme dokázali mnohé. Ani v příštím roce nehodláme polevit.


Míříme k první miliardě

Suma realizovaných transakcí dosáhla v letošním roce 511 mio. CZK, celkem jsme tak za období 2018 - 2019 získali pro naše emitenty úctyhodných 850 mio. CZK. V příštím roce bychom rádi překonali první miliardu.


Dominujeme trhu START. Naši emitenti tvoří 81 % free float trhu a necelých 90 % likvidity. Zároveň jsme poradcem s nejvyšším počtem emisí, které (alespoň prozatím) přinesli investorům i nejvyšší kladné zhodnocení. Na trh START jsme letos také jako jediný poradce přivedli nové IPO - zpracovatele kůží KARO.


V příštím roce dostane upgrade i náš dluhopisový portál BONDYO. Dluhopisy na něm se začnou obchodovat na pražské burze. Investoři se tak již nebudou s nákupem dluhopisů obracet na emitenty, ale nakoupí je přímo na burzovním trhu.


NEW AGE FUND získal Cenu SDGs a roste

NEW AGE FUND získal v roce 2019 Cenu SDGs, kterou uděluje Asociace společenské odpovědnosti. Fond oslovil odbornou porotu magazínu Forbes v kategorii Mladý leader, která odměňuje projekty nadějných a inspirativních jedinců pod 30 let. Více v článku zde.


Roste i zájem investorů o fond. Ti již s námi investují více než 50 mio. CZK. V příštím roce bychom chtěli překonat hranici 100 mio. CZK majetku pod správou.


Od 1.ledna v novém kabátě

Během vánočních svátků se naše skupina stěhuje do nových prostor Business Link v budově Visionary v pražských Holešovicích.


Pomáháme. Pomáhejte s námi

I v letošním roce jsme se rozhodli věnovat menší finanční částku na pomoc zvířatům v nouzi. Celkem 150 tisíc korun doputovalo rovným dílem na podporu 6 projektů:


Zvíře v nouzi, Český svaz ochránců přírody - chci taky přispět.

Psí život, z.s. - chci taky přispět.

Koňský domov důchodců ROLINKA - chci taky přispět.

Dočasná či dlouhodobá péče LOZ Písek - chci taky přispět.

Domov pro koně z.s. - chci taky přispět.

"RAFAEL" První dočasný domov pro týrané psy - chci taky přispět.


Na závěr mi dovolte Vám popřát klidné prožití vánočních svátků a vše nejlepší do nového roku.


S pozdravem


František Bostl, výkonný ředitel STARTEEPO


119 zobrazení

Copyright © 2020 STARTEEPO s.r.o.

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black LinkedIn Icon
  • Black YouTube Icon