• Redakce

PILULKA.CZ JDE NA BURZU. KOUPIT ČI NEKOUPIT?

Aktualizace: říj 7


Online lékárna Pilulka.cz (Pilulka lékárny a.s.) dne 6. října v 10 hodin spustila veřejnou nabídku akcií na trhu START pražské burzy. Nabídne investorům celkem až 800 tisíc ks akcií. Cenu emitent stanovil na 350 - 424 korun za akcii. Velikost 1 lotu (investiční jednotky) bude 80 ks. Minimální investice tak činí 28 tisíc ks a úpis akcií končí 20. října.


Pilulka? To je dobře padnoucí příběh... E-commerce a farmacie v jednom... rychle rostoucí segment... Dokonce i načasování při pohledu na rostoucí ceny technologických akcií nemohlo být pro Pilulku lepší. Zájem o akcie bude pravděpodobně velký.


KOUPIT ČI NEKOUPIT? OTÁZKA NA ANALYTIKA...

Propagační banner společnosti Pilulka lékárny a.s., zdroj: emitent


My ve STARTEEPO samozřejmě transakci bedlivě sledujeme a analyzujeme. Pokud Vás zajímá náš názor, přihlaste se na náš pravidelný WEBINÁŘ, kde se budeme mimořádně věnovat i IPO společnosti Pilulka lékárny a.s.


SPECIÁLNÍ HOST! PETR KASA - JEDEN ZE ZAKLADATELŮ PILULKA.CZ.


TÉMA: Představení fondu STARTEEPO Invest + mimořádné téma IPO Pilulka

KDY: 15. října v 18 hodin

KDE: Online na mobilu či PC

REGISTRACE: zdarma ZDE!


Rádi se podělíme o náš názor. Budeme se na Vás těšit!


CO SI NASTUDOVAT PŘED SAMOTNOU INVESTICÍ?

Veškeré podklady určené k transakci naleznete na stránkách určených pro investory: https://www.pilulka.cz/pro-investory. Investoři by si měli pečlivě prostudovat (mimo jiné) následující dokumenty:


KDE AKCIE NAKOUPIT?

  • WOOD & Company Financial Services, a.s.: Na platformě opPORTUnity můžete nakoupit akcie Pilulky zcela online a bez poplatků.

  • Patria Finance, a.s.: Na platformě Patria můžete nakoupit akcie Pilulky bez poplatků.

  • Fio banka, a.s.: Největší retailových obchodník v ČR s možností online zadávání pokynů.

  • a u dalších burzovních členů.


UPOZORNĚNÍ

Tato zpráva byla vypracována společností STARTEEPO s.r.o. se sídlem Praha 7, Plynární 1617/10 („Společnost“). Společnost čerpá informace z důvěryhodných zdrojů a vynaložila přiměřenou péči, aby informace nebyly nepravdivé či zavádějící, nicméně nikterak nezaručuje jejich správnost. Pokud jsou ve zprávě uvedeny informace, které se vztahují k budoucím událostem, jsou založeny na předpokladech a výpočtech Společnosti nebo důvěryhodných zdrojů. Skutečnosti, které v budoucnu nastanou, se mohou od uvedených informací významně lišit. Informace mohou být zjednodušeny, neboť mají sloužit výhradně k vytvoření obecné a základní představy o dané otázce či tématu. Zpráva představuje názor Společnosti nebo osoby v něm uvedené ke dni zveřejnění a může být změněno bez předchozího upozornění. Investoři jsou povinni se o výhodnosti obchodů a investic do jakýchkoli finančních nástrojů rozhodovat samostatně, a to na základě náležitého zvážení ceny, případného rizika a vlastní právní, daňové a finanční situace. Tato zpráva není prospektem, nabídkou ani doporučením k nákupu či prodeji cenných papírů, majetku či aktiv, ani znaleckým posudkem.

1,107 zobrazení

Copyright © 2020 STARTEEPO s.r.o.

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black LinkedIn Icon
  • Black YouTube Icon