Skutečné příběhy,

skutečné firmy,

skutečná řešení.

Příběh společnosti

Prabos plus

Prabos je výrobce obuvi s tradicí sahající do roku 1860. Dnes se společnost řadí v regionu CEE mezi přední výrobce pracovní obuvi pro průmyslové použití, obuvi pro vojenské, hasičské a policejní složky a také obuvi trekové, lovecké a outdoorové

61 milionů korun za 15% podíl

Akcie společnosti Prabos plus a.s. se od 15. května 2018 obchodují na trhu START pražské burzy a od 11. června na české burze RM-SYSTÉM. Od 15. května až do 2. října 2018 bylo umístěno díky společnosti STARTEEPO mezi investory 15% podíl Prabosu, tj. 150 000 ks akcií v hodnotě 60.966.880 CZK při průměrné ceně 406,5 CZK za akcii.

 

Příběh společnosti

ROLLPAP

Společnost ROLLPAP vznikla v roce 1995 a již dvě desetiletí patří k TOP výrobcům toaletního a sanitárního papíru v ČR. V dnešních výrobních prostorách firma zaměstnává stabilně 50 pracovníků a ročně dosahuje tržeb přes 110 milionů korun.

Emise dluhopisů za 120 milionů korun

Pro společnost jsme připravili veřejnou emisi podřízených dluhopisů se schváleným prospektem ČNB. Získaných 120 milionů korun společnost využije na výstavbu papírny na produkci mateřské papírové role. Díky získaným prostředkům z emise dluhopisů dosáhne firma výrazného růstu tržeb na 380 milionů korun ročně a růstu EBITDA na 50 milionů korun.

 

Příběh skupiny

KARO

Skupina KARO se zaměřuje na zpracování kůží. KARO svou produkci dodává významným evropským výrobcům koženého nábytku a je jedinou výrobou svého druhu v celém regionu CEE.

155 milionů korun na rozšíření výroby

Pro KARO jsme připravili IPO na trhu START s cílem získat nový kapitál ve výši cca 55 milionů korun. Dalších zhruba 80 milionů korun hodlá skupina získat s naší pomocí skrze veřejnou dluhopisovou emisi taktéž obchodovanou na pražské burze.

 

Příběh společnosti

M&T

M&T se zabývá výrobou a prodejem designových dveřních klik pod vlastním brandem M&T. Aktuálně firma nabízí více jak 40 modelových řad v různých povrchových úpravách a příslušenství. Kliky společnosti můžeme najít v honosných sídlech českých i zahraničních firem, či v luxusních resortech.

Zajištěné dluhopisy za 100 milionů korun

Pro společnost M&T jsme připravili dluhopisovou emisi, která bude sloužit na refinancování stávajících závazků a na další expanzi. Společnost takto významně sníží své náklady na dluhové financování a zároveň získá nový kapitál pro další růst.

 

Příběh společnosti

Fidurock Nemovitosti

Fidurock Nemovitosti a.s. je holdingová společnost založená v roce 2015 se sídlem v Praze. Jedná se o součást česko-nizozemské společnosti Fidurock, která se zaměřuje na strategické investice do nemovitostí a private equity, a jejíž portfolio v současné době dosahuje hodnoty zhruba 2 mld. CZK.

300 milionů korun za 10 dní

Společnost Fidurock Nemovitosti nás oslovila jako poradce s vydáním dluhopisů. Pomohli jsme tak k upsání veřejné emise na pražské burze v hodnotě 300 milionů korun, a to za rekordních 10 dní od počátku veřejné nabídky ve spolupráci se skupinou J&T.

 
 

Příběh společnosti

UDI CEE

Společnost UDI CEE a.s. je součástí české developerské skupiny UDI Group (Urban Developers and Investors), která je skupinou developerských společností s více než 25letou historií. Za tu dobu se UDI podařilo úspěšně realizovat přes 100 projektů a prodat více než 3 000 bytů.

258 milionů korun za 37% podíl

Mezi investory bylo během START Day 2. října 2018 umístěno 587.000 kusů nových akcií za cenu 440 CZK. Developerská společnost UDI CEE a.s. tak za celý nabízený balík akcií představující 37% podíl na společnosti získala 258.280.000 CZK.

Příběh společnosti

HUB VENTURES

Skupina HUB VENTURES se primárně zaměřuje na provoz coworkingových center. Vedle toho provozuje rovněž konzultační společnost a také aktivně působí v oblasti investic do rozvíjejících se firem a start-upů.

20 milion korun od privátních investorů

Největšímu českému provozovateli coworkingu jsme úspěšně pomohli k Private Equity kapitálu ve výši 20 milionů korun. Prostředky skupina HUB VENTURES využila na další rozvoj a refinancování stávajících závazků.

 
  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
  • White LinkedIn Icon
  • White YouTube Icon

Copyright © 2019 STARTEEPO s.r.o.