top of page
d6532-woody.jpg
new_logo_mmcite_default[437].jpg.webp

Světově proslulí designéři městského mobiliáře

Městský mobiliář z dílny mmcité a.s. Davida Karáska znají lidé po celém světě. Najdete jej na letišti Charlese de Gaulla v Paříži, v olympijském parku v Rio de Janeiro nebo i na horní stanici lanovky vedoucí na Mont Blanc.

 

V roce 2022 přesáhly konsolidované tržby odhadem 1 miliardu korun při provozním zisku EBITDA cca 55 milionů korun. Zhruba 80 % produkce dnes putuje do zahraničí, kdy mmcité má 10 zahraničních poboček a působí celkem na 30 trzích. Například USA tvoří přibližně 20 % tržeb skupiny.

Během první poloviny roku 2023 hodlá skupina mmcité vstoupit na trh START pražské burzy. CZEGG VENTURES bude u toho.

Městský mobiliář poskytuje městům nepostradatelné mobilní vybavení jako jsou parkové lavičky, kašny, autobusové zastávky, odpadkové koše a další. Mobiliář musí být odolný a funkční. Zároveň musí také dbát na design, který bude vytvářet příjemný veřejný prostor. 

V roce 2010 přinesl rozvlněný stojan na kola Meandre první a hned nejvyšší mezinárodní ocenění na poli designu: REDDOT DESIGN AWARD a GOOD DESIGN AWARD.

Snímek obrazovky 2023-02-22 v 20.06.02.png

Nové IPO na pražské burze

Holdingová společnost mmcité a.s. má v plánu na pražské burze nabídnout až třetinu nových akcií. Cílem je získat od investorů minimálně 160 milionů korun na akvizici a rozšíření výrobních kapacit.

„mmcité patří ve svém oboru mezi světovou špičku a vstup na pražskou burzu je tak pro nás logickým krokem," komentuje své rozhodnutí majoritní vlastník a zakladatel skupiny David Karásek. 

Snímek obrazovky 2023-02-22 v 20.22.38.png

EY Podnikatel roku 2020 Zlínského kraje

"Nezávislá porota soutěže EY Podnikatel roku 2020 ocenila přínos Davida Karáska pro budování veřejného prostoru, jeho kreativitu a také houževnatost, s níž prosazuje myšlenky funkčního designu a urbanistické architektury v českých městech i ve světě."

Máte zájem o informace k blížící se IPO transakci?

Kdy: čtvrtek 30. 03. 2023 od 18 do 19 hodin

Online webinář je zdarma.

Toto propagační sdělení bylo vypracováno společností STARTEEPO s.r.o. se sídlem Praha 7, Plynární 1617/10. Společnost čerpá informace z důvěryhodných zdrojů (veřejné zdroje a informace od emitenta) a vynaložila přiměřenou péči, aby informace nebyly nepravdivé či zavádějící, nicméně nikterak nezaručuje jejich správnost. Pokud jsou zde uvedeny informace, které se vztahují k budoucím událostem, jsou založeny na předpokladech a výpočtech společnosti nebo důvěryhodných zdrojů. Skutečnosti, které v budoucnu nastanou, se mohou od uvedených informací významně lišit. Informace mohou být zjednodušeny, neboť mají sloužit výhradně k vytvoření obecné a základní představy o dané otázce či tématu. Sdělení představuje názor společnosti nebo osoby v něm uvedené ke dni zveřejnění a může být změněno bez předchozího upozornění. Interval budoucích změn analýzy není možné předem stanovit. Investoři jsou povinni se o výhodnosti obchodů a investic do jakýchkoli finančních nástrojů rozhodovat samostatně, a to na základě náležitého zvážení ceny, případného rizika a vlastní právní, daňové a finanční situace. Pokud se zde hovoří o jakémkoliv výnosu, je vždy třeba vycházet ze zásady, že minulé výnosy nejsou zárukou výnosů budoucích, a jakákoliv investice v sobě zahrnuje riziko kolísání hodnoty a změny směnných kursů, a že návratnost původně investovaných prostředků ani výše zisku není zaručena. Obsah je chráněn dle autorského zákona, majitelem autorských práv jespolečnost. Společnost nenese odpovědnost za šíření nebo uveřejnění informací třetími osobami. Propagační sdělení není prospektem, nabídkou ani doporučením k nákupu či prodeji cenných papírů, majetku či aktiv, ani znaleckým posudkem.

bottom of page