top of page
new age fund cover robot_edited.jpg

Podfond NEW AGE FUND

GLOBÁLNÍ AKCIOVÉ PŘÍLEŽITOSTI NOVÉ EKONOMIKY

NEW AGE FUND investuje na základě hodnotové finanční analýzy, a to do globálních akcií firem nové ekonomiky. Strategie cílí na dlouhodobý výnos +10% ročněDoporučený investiční horizont je 5 let.

ceny-SDGs-2019-stitek-3-MISTO-mlady-lead

NEW AGE FUND byl v roce 2019 oceněn Asociací společenské odpovědnosti Cenou SDGs za udržitelný rozvoj. Získali jsme 3. místo v kategorii Mladý leader.

Základní informace

0,9572

Cena investiční akcie

k datu 31.03.2024

-3,63 %

Výnos podfondu

za posledních 12 měsíců

93

milionů korun

majetek pod správou

Proč investovat do NEW AGE FUND?

Nová ekonomika

NEW AGE FUND investuje do globálních akcií firem nové ekonomiky.

Firmy z celého světa

V portfoliu kombinujeme blue chips se small caps akciemi napříč rozvinutými trhy.

Vybíráme si vítěze

Stock picking je naší doménou. Investujeme do akcií výlučně na základě hodnotové finanční analýzy.

Aktivní řízení

Investujeme obezřetněji než běžné akciové fondy díky řízení podílu hotovosti v portfoliu.

Diverzifikace

V čase investujeme až do 10 firem, které hledáme i v nových dynamických sektorech.

Nízká korelace

NEW AGE FUND byl během akciového šoku v roce 2020 jediným ziskovým akciovým fondem v ČR.

NAŠE PORTFOLIO

Vybíráme vítěze. Hodnotné společnosti nabízející silný příběh i finanční výkazy. Analyzujeme každý detail, který dokáže v dlouhodobém měřítku přinést zisky. V posledních 12 měsících držíme / jsme drželi v portfoliu následující společnosti.

Warner_Bros_Discovery_Logo.svg.png

Warner Bros. Discovery (WBD)

Nedávné spojení dvou mediálních domů Warner Media a Discovery přineslo vznik v mnoha ohledech největšího a nejatraktivnějšího hráče na poli mediální tvorby a streamingu.

Streaming wars budou mít podle nás jasného vítěze. A my na něj sázíme hodně. Akcie WBD jsou největší pozicí v našem portfoliu.

Western_Digital_logo.svg.png

Western Digital (WDC)

Western Digital je v současné době druhým největším výrobcem pevných HDD a SSD disků na světě. Růst tohoto segmentu táhne především obliba datově náročných herních platforem (Xbox, Playstation) a dynamický rozvoj technologií hybridního cloudu.

V roce 2022 otevřela WDC ve spolupráci se společností Kioxia Corp. nejmodernější továrnu na výrobu polovodičů na světě.

dafafsfs.png

Micron Technology (MU)

Micron Technology je lídrem technologie polovodičů DRAM a NAND, které dnes najdete téměř všude. V mobilních zařízeních, počítačích, datacentrech, v automotive či spotřební elektronice.

Cloud computing, datová centra, umělá inteligence, 5G sítě či internet věcí. To vše představuje dynamicky rostoucí poptávku po produktech firmy Micron.

Google_logo_(2013-2015).svg.png

Alphabet Inc (GOOGL)

Jedna z největších a nejvíce inovativních firem světa. Technologický holding Alphabet je známý především jako provozovatel největšího vyhledávače Google, video platformy Youtube či mobilního systému Android.

Masivně investuje do desítek odvětví jako třeba cloud, umělá inteligence, metaverse, autonomní řízení (Waymo) a další.

Meta-Logo.png

Meta Platforms (META)

Technologický holding sdružující komunikační a sociální platformy Facebook, Instagram či Whatsapp, které spojují miliardy lidí po celém světě.

Společnost hledá cesty, jak ovládnout technologie a příležitosti Webu 4.0. Investuje ale také třeba do virtuální reality, s cílem dobýt formující se odvětví metaverse.

2560px-Xerox_logo.svg.png

Xerox Holding (XRX)

Byl to právě Xerox, kdo přišel s prvním osobním počítačem, počítačovou myší nebo s optickými vlákny.

Dnes je jedním z největších hráčů na poli správy tisku a dokumentů. Masivně však investuje např. do AR rozšířené reality (CareAR), aditivního 3D tisku či cloudových služeb. S úspěšným investorem Carl Icahnem v zádech.

Gen_logo.svg.png

Gen Digital (GEN)

Společnost Gen zastřešuje přední kyberbezpečnostní značky Norton, Avast, LifeLock, Avira, AVG, CCleaner a ReputationDefender s unifikovanou misí posilovat digitální svobodu lidí na celém světě. Nově vzniklá firma má dále urychlit inovace a připravit půdu pro život v digitální budoucnosti.

PayPal.svg.png

Paypal (PYPL)

PayPal je nejlépe hodnocenou fintech platformou pro digitální platby na světě. Umožňuje globální obchodování na různých platformách a zařízeních a přináší spotřebitelům a firmám po celém světě nové možnosti nákupu, a to ve více než 25 měnách, ve více než 200 zemích, pro více než 400 milionů zákazníků.

NEW AGE FUND investuje v čase i do dalších nejen globálních příležitostí. Naše aktivně řízená strategie má za cíl maximalizaci výnosu při podstupování méně než úměrného tržního rizika.

Máte zájem o investici? Kontaktujte naše specialisty.

Dušan Jilčík

Dušan Jilčík

Obchodní ředitel

jilcik@starteepo.com

+420 603 881 545

Daniel Bostl

Daniel Bostl

Sales

Upozornění

Obsah této webové stránky je určen pouze pro informativní účely a poskytuje pouze stručný přehled o STARTEEPO Invest, a jakkoliv nenahrazuje jeho statut a další dokumenty potřebné k úpisu investičních akcií. Obsah tohoto dokumentu nepředstavuje investiční, právní, daňové či jiné rady či doporučení, na něž se lze výhradně spoléhat při realizaci investic či jiných rozhodnutí. Návratnost ani výnos z investice nejsou nijak zajištěny ani zaručeny. Jakékoli údaje vztahující se k historickým ekonomickým výsledkům jsou uvedeny pouze pro informační účely, a nelze zajistit, ani zaručit, že budoucí ekonomické výsledky budou srovnatelné s historickými. Veškeré informace obsažené v tomto dokumentu byly uvedeny v souladu s odbornou péčí a v dobré víře. STARTEEPO Invest však nijak nezaručuje, výslovně ani implicitně, přesnost a úplnost těchto informací, a nic z toho, co je uvedeno v tomto dokumentu, nemůže být považováno za slib či prohlášení o budoucích výsledcích. Potenciální investoři by měli vzít na vědomí, že investice jsou spojené s vyšším rizikem, a proto jsou vhodné pouze pro zkušené investory, kteří si jsou vědomi tohoto rizika, které může vést i ke ztrátě investice.

bottom of page