• Redakce

ZPRÁVA O VÝKONNOSTI FONDU NEW AGE FUND Q4 2018

Aktualizace: lis 20Na trhy se nám vrací volatilita. Pro náš fond to tak znamená více příležitostí a aktivity. A přestože se krátkodobé poklesy nevyhnuly ani naší výkonnosti, jakožto dlouhodobí investoři máme spíše důvody k radosti nežli ke smutku. Krátkodobá ztráta totiž znamená příležitost pro vytvoření dlouhodobého zisku. A tak vnímáme dění během posledního čtvrtletí roku 2018, na které jsme tak trpělivě čekali.

Jak vypadalo naše portfolio k 31.12.2018?


Stáhnout celou čtvrtletní zprávu o výkonnosti fondu zde.


NEW AGE FUND je investiční fond, který se rozhodně neřadí mezi běžnou investiční šeď. Investuje totiž do jediné spolehlivé komodity na světě. Do budoucnosti. Máme totiž unikátní strategii, která spojuje svět zavedených pravidel se světem inovací. Zajímá nás jedinečné portfolio, které definuje svět zítřka. Ekonomiku nového věku. Hledáme investice do stabilních firem i do odvětví, která znamenají pokrok. A to nejen v technologiích. Zakládáme si na společensky odpovědných investicích, a to v rámci strategie udržitelného rozvoje, který definuje ekonomický růst v souladu s lidskou společností i s životním prostředím.

Máte zájem o investici do fondu NEW AGE FUND? Kontaktujte nás na info@starteepo.com. Více informací na www.newage-fund.com.

NEW AGE FUND je podfondem STARTEEPO Invest SICAV a.s. (fondu kvalifikovaných investorů) patřící mezi projekty společnosti STARTEEPO, s.r.o.

#NEWAGEFUND #Čtvrtletnízprávafondu

19 zobrazení

Copyright © 2020 STARTEEPO s.r.o.

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black LinkedIn Icon
  • Black YouTube Icon