• Redakce

COVID MACRO REPORT ANEB PROČ NEW AGE FUND VYPRODAL VŠECHNY AKCIE

Aktualizace: 21. dub 2020Vážení investoři,


rozhodli jsme se pro Vás připravit souhrn toho, co se aktuálně odehrává v našich hlavách i v portfoliu podfondu NEW AGE FUND. Výsledkem je COVID MACRO REPORT, který Vám přiblíží náš pohled na ekonomiku, trhy a naši současnou strategii.

! STÁHNOUT COVID MACRO REPORT !


A JAK JE NA TOM VLASTNĚ NEW AGE FUND?

NEW AGE FUND je od začátku roku v zisku zhruba 9 %*.


Jedná se o skvělý výsledek, kdy porážíme např. index S&P 500 o 20 % a index DAX 30 o 29 %.


Ty jsou totiž ve ztrátě, kterou dle našich analýz pravděpodobně ještě letos prohloubí. Naše strategie je jedinečná a dokazuje, že i v takovéto době se dá na akciích vydělávat díky poctivé analytické práci, trpělivosti a i díky troše odvahy a štěstí.


DRŽÍME 93 % PORTFOLIA V HOTOVOSTI Mezi 14. a 17. dubnem jsme vyprodali všechny likvidní akciové pozice. Čekáme, analyzujeme a neriskujeme. KOMPLETNĚ REVIDUJEME WATCHLIST Stavíme naše akciové portfolio od nuly. Predikce firem již neplatí, ekonomický trend se otočil do krize a my hodláme investovat do nových vítězů tohoto cyklu. UDRŽET ZISKY A POSTAVIT „RAKETU“ Našim cílem je pro letošek udržet zisky a vyhledat takové akciové pozice, které podfondu NEW AGE FUND přinesou v nadcházejících letech vysoké zisky.

VYHLÍŽÍME BUDOUCÍ ZISKY Při finanční krizi v roce 2009 poklesl index S&P500 ze svých maxim o 56 %. Následně vyrostl ze svých pokrizových minim o 400 % na svá nová maxima v únoru 2020. Nemyslíme si, že přesně trefíme dno trhu. Ale trefili jsme vrchol. Víme také, že se budeme podílet na další růstové fázi hospodářského cyklu. Naše strategie Vám v současné době ukazuje své kvality a přidanou hodnotu a těší nás, že budeme moci společně i v dalších letech maximálně využít současných i budoucích příležitostí.


V případě jakýchkoliv dotazů či v případě zájmu o osobní setkání mne neváhejte kontaktovat na emailu bostl@starteepo.com či na tel. +420 604 215 002.


Více o podfondu NEW AGE FUND na www.newage-fund.com.


S pozdravem František / STARTEEPO*Jedná se o indikativní výkonnost pro účely informování investorů podfondu o současné situaci. Výkonnost není finální či jakkoliv závazná. Cena investiční akcie podfondu se stanovuje vždy k poslednímu dni v měsíci a cenu musí potvrdit administrátor a depozitář.


Upozornění

Informace obsažené v tomto článku byly vypracovány společností STARTEEPO s.r.o., se sídlem Praha, Rybná 682/14 („Společnost“), která je 100 % akcionářem STARTEEPO Invest, investiční fond s proměnným základním kapitálem, a.s. spravující podfond NEW AGE FUND. Společnost čerpá informace z důvěryhodných zdrojů a vynaložila přiměřenou péči, aby informace nebyly nepravdivé či zavádějící, nicméně nikterak nezaručuje jejich správnost. Materiál je určen pouze pro propagační účely a nenahrazuje statut fondu. Je koncipován jako prvotní informace a nenahrazuje odborné poradenství k finančním investicím ani komplexní poučení o rizicích. Zde uvedené informace neslouží jako nabídka nebo výzva k nákupu či prodeji finančních instrumentů. Rozhodnutí o investici může být učiněno pouze na základě aktuálního znění statutu fondu. Výnosy dosažené v minulosti nejsou zárukou budoucích výnosů. Dokument byl připraven s náležitou péčí a pozorností, společnost však neposkytuje záruky jeho přesnosti, správnosti, aktuálnosti nebo úplnosti. Obsah dokumentu je chráněn dle autorského zákona, majitelem autorských práv je společnost. Společnost nenese odpovědnost za šíření nebo uveřejnění informací třetími osobami.

664 zobrazení0 komentář

Copyright © 2021 STARTEEPO s.r.o.

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black LinkedIn Icon
  • Black YouTube Icon