• Redakce

FOND REPORT: S ČISTOU MYSLÍ BEREME DALŠÍ ZISKY!

Aktualizace: před 7 dny


Vážení investoři,


sice s rouškou na tváři, ale také především s vnitřním klidem, jsme si došli v září pro další zisky. Naše fondy tak letos prozatím plní své cíle stabilních výnosů, a to na ne úplně stabilních trzích.


NEW AGE FUND připsal v září zisk 2,18 % a od začátku roku tak připisuje již 13,14 %. CZEGG VENTURES se zhodnotil o 4,21 % a od svého založení v červnu je v zisku 3,38 %.


Měsíční report ke stažení v PDF zde.


Naše strategie je pro další období neměnná. V NEW AGE FUNDu sedíme na penězích a jsme vždy připraveni na nové příležitosti - to jsme ostatně předvedli v září, kdy jsme úspěšně nakoupili a prodali akcie eMan a.s. s celkovým ziskem 2,25 mio. CZK. A od té doby zase sedíme na penězích a vyhlížíme, kdy se na trhu objeví nějaká rozumná příležitost. Úkol vskutku nelehký v dnešní době, ale zatím se nám strategie vyplácí nad míru.


V CZEGG VENTURES se naopak snažíme o navyšování pozic v českých malých a středních podnicích za atraktivních podmínek. Do konce roku vidíme především pro tento náš nový podfond velké množství příležitostí, které se nám snad podaří realizovat.


AKTUÁLNÍ TÉMA: DRAHO, DRAHO, DRAHO

Od dubna jste si už pravděpodobně zvykli u NEW AGE FUNDu na monotématické příspěvky, jak je ve světě draho a slevy jsou v nedohlednu. A taky že už už musí trhy rupnout, a jak jsme na to připraveni. Ani tento měsíc by tomu nebylo jinak, ale docházejí mi nápady a úhly pohledu, jak Vám dané téma přiblížit. Takže...


Tento měsíc pro Vás tedy bohužel nemám žádné grafy ani moudra. Mám jen ujištění, že víme, co děláme. Ujištění, že máme plán a připravený nabušený stock list. Že máme strategii, která na tomhle bláznivém trhu ustála 30procentní crash (připomínám v zisku 4 %) a má jasno, jak tuhle partii hrát dál. Sám mám v našich podfondech většinu svého osobního i firemního majetku a nebudu Vám lhát. Rád bych ho během následujících let znásobil. A věřím, že se nám to podaří.


Těm, kteří již s námi plujete na jedné lodi, tradičně děkuji za důvěru, a těším se na další úspěšné období. Ostatním děkuji za přízeň a věřím, že brzy mnozí z Vás rozšíří řady našich investorů.


V případě jakýchkoliv dotazů či v případě zájmu o osobní setkání mne neváhejte kontaktovat na emailu bostl@starteepo.com či na tel. +420 604 215 002.

S pozdravem


František Bostl

Statutární ředitel fondu


Upozornění

Informace obsažené v tomto článku byly vypracovány společností STARTEEPO s.r.o., se sídlem Praha, Plynární 1617/10 („Společnost“), která je 100 % akcionářem STARTEEPO Invest, investiční fond s proměnným základním kapitálem, a.s. Společnost čerpá informace z důvěryhodných zdrojů a vynaložila přiměřenou péči, aby informace nebyly nepravdivé či zavádějící, nicméně nikterak nezaručuje jejich správnost. Materiál je určen pouze pro propagační účely a nenahrazuje statut fondu. Je koncipován jako prvotní informace a nenahrazuje odborné poradenství k finančním investicím ani komplexní poučení o rizicích. Zde uvedené informace neslouží jako nabídka nebo výzva k nákupu či prodeji finančních instrumentů. Rozhodnutí o investici může být učiněno pouze na základě aktuálního znění statutu fondu. Výnosy dosažené v minulosti nejsou zárukou budoucích výnosů. Dokument byl připraven s náležitou péčí a pozorností, společnost však neposkytuje záruky jeho přesnosti, správnosti, aktuálnosti nebo úplnosti. Obsah dokumentu je chráněn dle autorského zákona, majitelem autorských práv je společnost. Společnost nenese odpovědnost za šíření nebo uveřejnění informací třetími osobami.

211 zobrazení

Copyright © 2020 STARTEEPO s.r.o.

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black LinkedIn Icon
  • Black YouTube Icon