_SMI0530_BW_edited.jpg

CZEGG VENTURES

INVESTUJTE S NÁMI DO ČESKÝCH PODNIKŮ

CZEGG VENTURES investuje do českých malých a středních podniků. Dlouhodobě směřujeme portfolio do mixu akcií a dluhopisů v poměru 60/40, a to s cílovým výnosem 7 - 8 % ročně.

Naše strategie nepřináší pouze výnosy, ale především dobrý pocit z investice. Jako investor totiž podporujete růst české ekonomiky a pomáháte udržet české podniky v českých rukách.

Všechny investice v portfoliu připravují naši zkušení analytici. Důkladné due dilligence a analýza hodnoty podniku zajišťují kontrolu nad mnohými investičními riziky.

Ročně rozšiřujeme naše portfolio o 2 - 3 nové příležitosti. Důraz na širokou diverzifikaci je tak společně s nízkou korelací podfondu s běžnými aktivy obrovskou devizou naší strategie.

ZLATÁ

ČESKÁ VEJCZE

SILNÉ PŘÍBĚHY A OBROVSKÝ POTENCIÁL

Prabos plus a.s.

Největší obuvnická firma v Česku

Ve Slavičíně na Zlínsku šijí boty již od roku 1860. Dnes je Prabos největší obuvnickou firmou v Česku. Zaměřuje se na military, pracovní a outdoor obuv, kterou dodává po celém světě. Vojákům bundeswehru nebo i zaměstnancům US Steel. Ve společnosti držíme 6% akciový podíl.

KARO INVEST a.s.

Unikátní výrobce kůží v Evropě

Jedno místo k sezení přijde na 250 tisíc korun. To je cena za špičkovou sedačku potaženou kůží značky Karo. Česká společnost se během dvou dekád proměnila v jediného zpracovatele kůží svého druhu na sever od Alp. Ve společnosti držíme 14,7% akciový podíl.

eMan a.s.

Průvodci firem na digitální cestě

Česká softwarová firma, jejíž projekty často předběhly dobu a posbíraly bezpočet ocenění. Dnes její software mimo jiné pohání byznys v E.ON, usnadňuje život klientům ČSOB nebo proměňuje v digitální jízdu řízení vozů Škoda. Ve společnosti držíme 8,5% akciový podíl.

"Nedávejte všechna vejcze do jednoho košíku!"

citát neznámého investora

Upozornění

Obsah této webové stránky je určen pouze pro informativní účely a poskytuje pouze stručný přehled o STARTEEPO Invest, a jakkoliv nenahrazuje jeho statut a další dokumenty potřebné k úpisu investičních akcií. Obsah tohoto dokumentu nepředstavuje investiční, právní, daňové či jiné rady či doporučení, na něž se lze výhradně spoléhat při realizaci investic či jiných rozhodnutí. Návratnost ani výnos z investice nejsou nijak zajištěny ani zaručeny. Jakékoli údaje vztahující se k historickým ekonomickým výsledkům jsou uvedeny pouze pro informační účely, a nelze zajistit, ani zaručit, že budoucí ekonomické výsledky budou srovnatelné s historickými. Veškeré informace obsažené v tomto dokumentu byly uvedeny v souladu s odbornou péčí a v dobré víře. STARTEEPO Invest však nijak nezaručuje, výslovně ani implicitně, přesnost a úplnost těchto informací, a nic z toho, co je uvedeno v tomto dokumentu, nemůže být považováno za slib či prohlášení o budoucích výsledcích. Potenciální investoři by měli vzít na vědomí, že investice jsou spojené s vyšším rizikem, a proto jsou vhodné pouze pro zkušené investory, kteří si jsou vědomi tohoto rizika, které může vést i ke ztrátě investice.

Copyright © 2021 STARTEEPO s.r.o.

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black LinkedIn Icon