• Redakce

FONDY STARTEEPO INVEST V NABÍDCE CONSEQ CLASSIC INVESTOd září 2020 jsou oba podfondy společnosti Starteepo Invest v nabídce Conseq Classic Invest a finanční poradci je tak mohou nabízet svým klientům. Minimální investicí do obou podfondů je 1 milion korun. Přitom do jednoho podfondu je minimální investice 100 000 Kč.A o jaké podfondy se jedná?

NEW AGE FUNDCZEGG VENTURES

Pozvánka na webinář


Pokud se o tomto tématu chcete dozvědět více informací přihlaste se na webinář zdarma: Představení unikátní kombinace fondů STARTEEPO - vizionářský fond a "baťovský" ventures fond.


Kdy: pondělí 14. 9. od 18:00

Kde: online na počítači, mobilu či tabletu


Odkaz k přihlášení: https://register.gotowebinar.com/register/3643052967595629581
Upozornění


Informace obsažené v tomto článku byly vypracovány společností STARTEEPO s.r.o., se sídlem Praha, Plynární 1617/10 („Společnost“), která je 100 % akcionářem STARTEEPO Invest, investiční fond s proměnným základním kapitálem, a.s. Společnost čerpá informace z důvěryhodných zdrojů a vynaložila přiměřenou péči, aby informace nebyly nepravdivé či zavádějící, nicméně nikterak nezaručuje jejich správnost. Materiál je určen pouze pro propagační účely a nenahrazuje statut fondu. Je koncipován jako prvotní informace a nenahrazuje odborné poradenství k finančním investicím ani komplexní poučení o rizicích. Zde uvedené informace neslouží jako nabídka nebo výzva k nákupu či prodeji finančních instrumentů. Rozhodnutí o investici může být učiněno pouze na základě aktuálního znění statutu fondu. Výnosy dosažené v minulosti nejsou zárukou budoucích výnosů. Dokument byl připraven s náležitou péčí a pozorností, společnost však neposkytuje záruky jeho přesnosti, správnosti, aktuálnosti nebo úplnosti. Obsah dokumentu je chráněn dle autorského zákona, majitelem autorských práv je společnost. Společnost nenese odpovědnost za šíření nebo uveřejnění informací třetími osobami.

63 zobrazení

Copyright © 2020 STARTEEPO s.r.o.

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black LinkedIn Icon
  • Black YouTube Icon